ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów

e-mail: TARGI@INTERCARS.EU

O Firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.
Transport 2017-09-05T12:36:53+00:00

TRANSPORT

Pracownikom i osobom z Warszawy stanowczo odradzamy przyjazd samochodem na Stadion PGE Narodowy. Bardzo ograniczona liczba miejsc parkingowych i trudności komunikacyjne w Warszawie z całą pewnością utrudnią parkowanie w okolicy Stadionu Narodowego. W sobotę wieczorem odbędzie się koncert i wiele osób będzie chciało dotrzeć na imprezę w podobnym czasie. Sugerujemy korzystanie z komunikacji miejskiej (metro, tramwaj, autobus, SKM i KM).

Samochód można zaparkować w jednym z miejskich parkingów Park+Ride znajdujących się przy stacjach metra oraz kolejowych. Lokalizację parkingów oraz warunki korzystania znajdziecie na stronie ZTM.

UWAGA! Odradzamy również korzystanie z parking u Park+Ride Stadion PGE Narodowy. W dniach targowych będzie praktycznie niedostępny.

Parkingi autokarowe

Autokary filialne po wysadzeniu gości pod Stadionem będą musiały odjechać na wyznaczone miejsce parkingowe. O uzgodnionej godzinie autokary podjadą pod Stadion, aby zabrać swoich pasażerów.

UWAGA! Korzystanie z Park+Ride oraz komunikacji miejskiej odbywać się będzie na własną rękę, według warunków ZTM.

UWAGA! Inter Cars SA nie bierze udziału w kosztach i nie pośredniczy przy kupnie biletów oraz parkowaniu.

Wjazd dla klientów od strony ulicy Sokolej i Siwca, wejścia A i C. Od strony ronda Waszyngtona możliwe jest poruszanie się przez wejście B. Na sobotni koncert wieczorny wejścia będą wskazane na biletach.

Jak co roku, każda filia organizuje transport dla swoich klientów. Więcej informacji otrzymacie Państwo w swoich filiach lub u przedstawicieli handlowych.

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube