ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów

e-mail: TARGI@INTERCARS.EU

O Firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.

Total

Spotkania i panele dyskusyjne z Adamem Klimkiem i Patrykiem Mikiciukiem z Team TOTAL, prezentacja produktów na przykładzie samochodów rajdowych, finał loterii oraz liczne konkursy i niespodzianki – to tylko część atrakcji, jakie TOTAL Polska przygotował dla uczestników 16. edycji targów Inter Cars.

Targi branżowe są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń z życia zawodowego. Na co dzień taką platformą informacji jest – skierowana po części do mechaników samochodowych – strona internetowa teamtotal.pl. Jej gospodarzami i ekspertami są m.in. Adam Klimek i Patryk Mikiciuk. 16. edycja targów Inter Cars będzie więc doskonałą okazją nie tylko do spotkania, ale też uczestnictwa w prowadzonych przez nich panelach dyskusyjnych i szkoleniach!

Odważniejsze osoby będą mogły stanąć do współzawodnictwa z Adamem Klimkiem w wymianie koła zapasowego na czas! Z kolei dział techniczny przygotował dla mechaników kilka zadań testowych w Mobilnym Laboratorium TOTAL.

Nie mniej ważną częścią targowego stoiska TOTAL Polska będą działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach. W tym celu zostanie przygotowany specjalny tor sprawnościowy, który trzeba będzie pokonać w alkogoglach (symulujących zmianę sprawności psycho-motoryczynych kierowcy po spożyciu alkoholu) oraz symulator wybuchu poduszki powietrznej (na którym doświadczeni instruktorzy wytłumaczą wagę prawidłowej pozycji za kierowcą i konieczności zapięcia pasów bezpieczeństwa).

Na stoisku TOTAL nie może zabraknąć samochodów. Tym razem obok siebie stanie BMW Team TOTAL Partyka Mikiciuka i rajdowe Mitsubishi Lancer w barwach TOTAL, Klaudii Podkalickiej. Oba samochody do których każdy będzie mógł wsiąść, posłużą również do prezentacji olejów silnikowych i przekładniowych oraz płynów eksploatacyjnych marki TOTAL.

Stoisko TOTAL Polska podczas 16. edycji targów Inter Cars (22-24 września 2017) usytuowane będzie na terenie zewnętrznym, niedaleko bramy wejściowej  nr 11 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zapraszamy!

By | 2017-09-04T13:42:35+00:00 Wrzesień 4th, 2017|Categories: Informacje Prasowe Inter Cars|Możliwość komentowania Total została wyłączona

About the Author:

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube