ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów

e-mail: TARGI@INTERCARS.EU

O Firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.

TEXA

TEXA jest jednym z niekwestionowanych liderów wśród producentów wyposażenia warsztatów. Jej asortyment składa się z narzędzi diagnostycznych, urządzeń do analizy emisji spalin oraz stacji obsługi samochodowych układów klimatyzacji. W szczególności w ostatnim z wymienionych obszarów, TEXA posiada zatwierdzenia i rekomendacje wielu najbardziej prestiżowych producentów pojazdów. Podstawowe założenia TEXA skupiają się na wykorzystaniu zaawansowanej technologii oraz osiąganiu najwyższej jakości i niezawodności produktu, który wspiera mechanika podczas codziennej pracy w warsztacie.

W dniach od 22 do 24 września 2017 zapraszamy na stoisko 429 w hali wyposażenia warsztatów, gdzie zaprezentujemy liczne nowości, a czas spędzony z nami umili gorąca i aromatyczna kawa, serwowana przez profesjonalnego baristę.

Jedną z nowości jest model KONFORT 744 do obsługi czynnika R744 (C02). Został on opracowany we współpracy z MERCEDES BENZ i zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami producenckimi w zakresie konserwacji i obsługi układów klimatyzacji opartych na niestosowanym dotąd w motoryzacji czynniku chłodniczym R744 (CO2). Cała gama KONFORT złożona jest z 10 różnych modeli dostosowanych do potrzeb każdego warsztatu.

Na targach Inter Cars będzie miał swoją światową premierę nasz najnowszy tablet warsztatowy: AXONE 5. To funkcjonalny i innowacyjny produkt obsługujący środowiska CAR i BIKE. Dzięki wykorzystaniu doskonałych podzespołów oraz środowiska operacyjnego Android jest szybki i intuicyjny. Wysoka wydajność, duży ekran i lekka obudowa, stanowią idealne połączenie cech profesjonalnego wsparcia diagnosty. AXONE 5 dedykowany jest dla użytkowników, którzy poszukują najlepszych rozwiązań diagnostycznych na rynku w postaci ekonomicznie uzasadnionej oferty.

Polecamy także zestaw do kalibracji kamer systemów ADAS. Rozwiązanie to proponuje liczne panele przeznaczone do poszczególnych marek pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, które wykorzystane w połączeniu z oprogramowaniem diagnostycznym IDC5, umożliwiają przeprowadzenie poprawnej kalibracji zaawansowanych systemów wspomagających kierowcę.

Odwiedzający nasze stoisko będą mieć również okazję przetestować innowacyjne rozwiązanie eTRUCK, które przenosi warsztat pojazdów ciężarowych w nowy wymiar napraw, oferując zdalną diagnostykę pojazdów ciężarowych. Dzięki eTRUCK warsztat ma możliwość zdalnego i ciągłego monitorowania stanu technicznego pojazdu, zarządzania obsługą okresową oraz wykonywania funkcji regulacji przywracających optymalne warunki korzystania z pojazdu, co jest absolutną nowością w świecie diagnostyki pojazdów ciężarowych.

Oprócz nowości chcielibyśmy zainteresować mechaników sprawdzonymi rozwiązaniami do diagnostyki samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych, budowlanych oraz sprzętu motorowodnego. Przed sezonem jesiennym polecamy także nasze trzy propozycje sprzętowe do obsługi czujników TPMS.

Serdecznie zapraszamy i czekamy z gorącą kawą

By | 2017-09-06T12:08:57+00:00 Wrzesień 6th, 2017|Categories: Informacje Prasowe Inter Cars|Możliwość komentowania TEXA została wyłączona

About the Author:

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube