ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów

e-mail: TARGI@INTERCARS.EU

O Firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.

Redukcja, gaz i odcięcie, czyli Castrol i Goodyear napędzają Inter Cars Motor Show!

Home/Informacje Prasowe Inter Cars, Motor Show/Redukcja, gaz i odcięcie, czyli Castrol i Goodyear napędzają Inter Cars Motor Show!

Redukcja, gaz i odcięcie, czyli Castrol i Goodyear napędzają Inter Cars Motor Show!

Inter Cars Motor Show to wydarzenie skierowane do osób, które ponad wszystko cenią sobie emocje i pasję do motoryzacji. Podczas tej imprezy będzie można zobaczyć najlepszych przedstawicieli motorsportu, którzy wbiją się na wyżyny swoich umiejętności, dostarczając wszystkim zgromadzonym gościom niezapomnianych wrażeń. Stań się częścią tego wydarzenia i wygraj przejazd driftowozem oraz wiele innych ciekawych nagród!

Jesteś motoryzacyjnym świrem, który o samochodach wie wszystko? Mamy dla Ciebie świetną propozycję – wygraj przejazd prawdziwym driftowozem u boku profesjonalnego kierowcy!

Jak to zrobić? To bardzo proste! Wystarczy, że odpowiesz na nasze pytanie i pokażesz nam swoje najbardziej zwariowane oblicze!

Pytanie brzmi: kiedy i gdzie odbyła się pierwsza edycja Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów?

Odpowiedź zamieść w komentarzu pod tym postem i koniecznie dodaj do niej swoje zdjęcie, pokazujące Twojego fiola na punkcie motoryzacji.

Autorzy 3 najbardziej odjechanych zdjęć, którzy udzielą poprawnej odpowiedzi, wygrają przejazd prawdziwym driftowozem u boku jednej z gwiazd Inter Cars Motor Show!

Przewidujemy również nagrody dodatkowe od partnerów Motor Show – firm Castrol i Goodyear!

Uwaga: udział w konkursie mogą brać jedynie osoby, które posiadają zaproszenie na 16. Targi części zamiennych i wyposażenia warsztatów.

Konkurs trwa do 20 września 2017!

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj!

By | 2017-09-12T12:52:04+00:00 Wrzesień 12th, 2017|Categories: Informacje Prasowe Inter Cars, Motor Show|Możliwość komentowania Redukcja, gaz i odcięcie, czyli Castrol i Goodyear napędzają Inter Cars Motor Show! została wyłączona

About the Author:

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube