ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów

e-mail: TARGI@INTERCARS.EU

O Firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.

Promocje Targowe 2017 – Wyposażenie Warsztatów

Home/Informacje Prasowe Inter Cars/Promocje Targowe 2017 – Wyposażenie Warsztatów

Promocje Targowe 2017 – Wyposażenie Warsztatów

UWAGA !!! PROMOCJE WAŻNE SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE PODCZAS TARGÓW LUB WYCZERPANIA ZAPASÓW!

Tegoroczna edycja Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów to już 16 odsłona tego przedsięwzięcia. Impreza jest jednym z najważniejszych wydarzeń w branży motoryzacyjnej, gromadzącą za każdym razem coraz większą liczbę odwiedzających.

Strefa ekspozycyjna Wyposażenia Warsztatów to obszar ponad 6000m2 w wielkiej hali wystawienniczej oraz przed jej wejściem na zewnątrz. Na terenie ekspozycji zaprezentują się wszyscy najważniejsi producenci oraz dostawcy z szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej, przemysłowej, agro i nie tylko.

Tak jak podczas ubiegłych targów, tak i podczas tegorocznej imprezy, przygotowaliśmy specjalne wydanie Gazetki Targowej – PROMOCJE TARGOWE 2017. Wydawnictwo zawiera najważniejsze promocje Wyposażenia Warsztatów przygotowane na tę wyjątkową okazję.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy promocje, których pula nagród przekracza 250 000 PLN.

Informacje o produktach, szczegóły promocji oraz regulamin znajdziecie Państwo w poniższej publikacji oraz na naszych stronach.

 

By | 2017-09-13T14:00:18+00:00 Wrzesień 13th, 2017|Categories: Informacje Prasowe Inter Cars|Możliwość komentowania Promocje Targowe 2017 – Wyposażenie Warsztatów została wyłączona

About the Author:

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube