ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów

e-mail: TARGI@INTERCARS.EU

O Firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.

Profesjonalnie na Narodowym!

Home/Informacje Prasowe Inter Cars/Profesjonalnie na Narodowym!

Profesjonalnie na Narodowym!

22-24 września 2017 roku odbędą się 16. Targi Inter Cars. Po raz kolejny spółka zaprasza gości na Stadion PGE Narodowy!

16. Targi części zamiennych, narzędzie i wyposażenia warsztatów – zarówno dla producentów części, jak i dla klientów – są wydarzeniem ważnym i wyczekiwanym. To doskonałe miejsce do branżowych spotkań, podczas których przekazywane są informacje na temat nowości produktowych, nowych technologii i wiedzy technicznej.

Od wielu lat Targi Inter Cars gromadzą entuzjastów rynku usług warsztatowych. Każdy przedsiębiorca wie, że aby dobrze prowadzić swój biznes, musi być na bieżąco z nowinkami produktowymi, powinien śledzić sytuację na zmieniającym się rynku i elastycznie podchodzić do klienta. Rynek samochodowy jest tego idealnym przykładem. Coraz nowsze modele aut wyposażonych w najnowocześniejsze systemy i coraz bardziej zaawansowana elektronika wymuszają na właścicielach warsztatów i mechanikach posiadanie odpowiedniej fachowej wiedzy, a także coraz większej liczby narzędzi i urządzeń do naprawy.

Targi Inter Cars są odpowiedzią na problemy, z którymi spotykacie się Państwo w swojej pracy. Wiemy, jak ogromne są Państwa potrzeby w zakresie nowych części i urządzeń do napraw, jak bardzo przydatne są dla Was szkolenia oraz programy wsparcia, dlatego już we wrześniu wszystko to zgromadzimy specjalnie z myślą o Was na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie!

Przed nami wiele godzin planowania, mnóstwo energii i zaangażowania dostawców oraz firm współpracujących z Inter Cars. Wszystko po to, abyście Państwo w jednym miejscu przez trzy targowe dni mogli korzystać z ofert i ekspozycji rozmieszczonej na 20 000 m2. Na powierzchni wystawowej znajdziecie Państwo ofertę 200 dostawców z najnowszymi produktami, ofertą do samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych oraz motocykli wraz z akcesoriami.

Wiele miejsca poświęcimy także na profesjonalne wyposażenie warsztatu. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów to organizowane z ogromnym rozmachem wydarzenie, podczas którego spotykają się profesjonaliści branży warsztatowej oraz pasjonaci motor sportu.

Od kilku lat Targi Inter Cars mają charakter międzynarodowy, a więc i tym razem nie zabraknie klientów z wielu krajów Europy. W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa trzy strefy: Targi, Moto i Dance. Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze wszystkich propozycji. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie dla siebie wiele ciekawostek oraz mnóstwo pomysłów na usprawnienie swojego biznesu. Przy okazji zachęcamy Państwa do udziału w panelach dyskusyjnych, szkoleniach i konferencjach, które pomogą zwiększyć własne kompetencje, zdobyć nową wiedzę i podnieść umiejętności Państwa kadry.

By | 2017-07-28T07:56:00+00:00 Lipiec 9th, 2017|Categories: Informacje Prasowe Inter Cars|Możliwość komentowania Profesjonalnie na Narodowym! została wyłączona

About the Author:

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube