ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów

e-mail: TARGI@INTERCARS.EU

O Firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.

Pascal

Targi Inter Cars są najlepszą okazją do dokładnego poznania oferty produktowej dostępnej w spółce. Dlatego też zapraszamy do odwiedzenia stoiska marki Pascal, będącej w Inter Cars liderem pod względem szerokości oferty i zastosowania innowacyjnych rozwiązań w gałęzi produktowej przegubów.

O ile jeszcze 10 lat temu istniała możliwość zakupu tylko przegubów zewnętrznych całej półosi, to dziś dzięki szerokiej ofercie Pascal, w praktyce możliwa jest wymiana dowolnego elementu półosi bez konieczności wymiany całego elementu. W ofercie Inter Cars znajduję się ponad 900 referencji Pascal, w których skład wchodzą m.in. przeguby wewnętrzne i zewnętrzne, zestawy naprawcze przegubów (tripoidy), wałki pośrednie półosi, przeguby wałów napędowych i półosie.

Wizyta na stoisku Pascal będzie najlepszą okazją, aby dowiedzieć się m.in. o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych zastosowanych w przegubach wydłużających ich żywotność. Dzięki specjalistom od badań laboratoryjnych będzie zaś można sprawdzić stan chemiczny elementów metalowych przegubów Pascal oraz dowiedzieć się, jakimi certyfikatami jakościowymi mogą poszczycić się produkty Pascal.

 

By | 2017-08-29T06:38:56+00:00 Sierpień 28th, 2017|Categories: Informacje Prasowe Inter Cars|Możliwość komentowania Pascal została wyłączona

About the Author:

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube