ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów

e-mail: TARGI@INTERCARS.EU

O Firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.
Roztańczony PGE Narodowy 2017-09-04T06:22:50+00:00

ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY! – Sobotni koncert

23 września 2017 r. zapraszamy na najbardziej roztańczoną imprezę w całej Polsce!

Wspólnie z gośćmi i wystawcami 16. Targów będziemy uczestniczyć w sobotnim koncercie, który będzie emitowany na żywo w telewizji Polsat. Roztańczony PGE Narodowy to jeden z największych festiwali w Polsce, zrzeszający dziesiątki tysięcy fanów pragnących zabawy na najwyższym poziomie! Na scenie PGE Narodowego zobaczymy takie gwiazdy jak: Zenona Martyniuka z zespołem Akcent, zespół Boys, Weekend, After Party, Mig, Defis, Long & Junior, Jorrgus, Exaited, Top Girls, Extazy, Milano i wielu innych!

Wyjątkowe widowisko telewizyjne i niepowtarzalna atmosfera z Inter Cars!

  • Otwarcie bram 17:30
  • Support 19:00
  • Start transmisji w TV 20:00
  • Zejście z anteny oraz zakończenie imprezy live 23:00
  • Zakończenie strefy VIP 01:00

Kup bilet

Aktualności

Muzyczna reprezentacja na Roztańczonym PGE Narodowy

Roztańczony PGE Narodowy, to niezwykle wyjątkowe wydarzenie. Dziesiątki tysięcy osób zebrane na PGE Narodowym, bawiące się w rytm najlepszych hitów granych na żywo przez największe gwiazdy muzyki tanecznej. Poniżej prezentujemy listę artystów, których będzie można zobaczyć 23 września podczas tej imprezy. Ich obecność gwarantuje niezapomniane wrażenia!

Roztańczony PGE Narodowy to jedyny w swoim rodzaju […]

Alvaro Soler wystąpi podczas Roztańczony PGE Narodowy

Roztańczony PGE Narodowy to wyjątkowa impreza, która zgromadzi w jednym miejscu wiele gwiazd muzyki rozrywkowej. Jedną z nich będzie Alvaro Soler, piosenkarz znany z takich hitów jak „Sofia” i „El Mismo Sol”. Będzie to wydarzenie towarzyszące 16. Targom części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, organizowanych przez Inter Cars.

Alvaro Soler to kataloński wokalista i […]

Załaduj więcej
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube