ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów

e-mail: TARGI@INTERCARS.EU

O Firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.

Najszybsi z najszybszych

Home/Informacje Prasowe Inter Cars/Najszybsi z najszybszych

Najszybsi z najszybszych

Serwis WO-GRAN z Pabianic okazał się niekwestionowanym liderem konkursu wymiany opon podczas 16. Targów Inter Cars. Nie dość, że zwyciężył, to jeszcze na swoim koncie zapisał czasowy rekord, wynoszący 05:14:13.

Już po raz kolejny podczas Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Dział Koło Inter Cars zorganizował konkurs wymiany opon. W rywalizacji wzięło udział 16 drużyn, reprezentujących serwisy z całej Polski. Dwie rundy zmagań odbyły się w sobotę, natomiast w niedzielę miały miejsce półfinały oraz walka o III i I miejsce.

Od samego początku liderem zmagań wydawał się WO-GRAN z Pabianic. Reprezentanci serwisu – Tomasz Grelus i Robert Żendarski – nie dawali szans swoim bezpośrednim konkurentom i już w pierwszej rundzie mogli pochwalić się czasem poniżej 6 minut. Do nich też należy rekord konkursu, wynoszący 05:14:13! W finale ekipa z Pabianic spotkała się z zespołem Serwisu Opon Paweł Dziedzic z Krakowa, którzy tworzyli Krzysztof Zięba i Łukasz Skowronek. Warty podkreślenia jest fakt, że obie firmy to debiutanci, którzy w konkursie wymiany opon Inter Cars brali udział po raz pierwszy.

Wyjątkowy finał, w którym uczestniczyli najszybsi z najszybszych, odbył się przy pełnych trybunach. Każdy na widowni miał swoich faworytów, którym kibicował. Z pewnością dodawało to obu drużynom kurażu. Ostatecznie po raz kolejny najlepsi okazali się zawodnicy z Pabianic z czasem 05:40:07. Konkurenci z Krakowa tym razem zakończyli wymianę opon z wynikiem 07:28:77.

Na cztery najlepsze drużyny czekały atrakcyjne nagrody, które wręczali przedstawiciele partnerów konkursu, firm Bosch oraz Bridgestone, a także Marek Szarpak, Dyrektor Rynku Koło Inter Cars.

Za zajęcie czwartego miejsca Auto-Fix otrzymał skrzynię Profitool z narzędziami i materiałami do naprawy w technologii na zimno o wartości 2 tys. zł. Laureaci trzeciego miejsca, Wulkanizacja Krzysztof Szopa, wygrali montażownicę o wartości 24 tys. zł. Druga lokata zaprocentowała, oprócz prestiżu, również nagrodą w postaci wyważarki o wartości 29 tys. zł. Zwycięzcy z kolei zdobyli wyważarkę i montażownicę, warte w sumie 53 tys. zł.

 

By | 2017-10-02T10:18:52+00:00 Październik 2nd, 2017|Categories: Informacje Prasowe Inter Cars|Możliwość komentowania Najszybsi z najszybszych została wyłączona

About the Author:

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube