ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów

e-mail: TARGI@INTERCARS.EU

O Firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.

Muzyczna reprezentacja na Roztańczonym PGE Narodowy

Home/Roztańczony PGE Narodowy/Muzyczna reprezentacja na Roztańczonym PGE Narodowy

Muzyczna reprezentacja na Roztańczonym PGE Narodowy

Roztańczony PGE Narodowy, to niezwykle wyjątkowe wydarzenie. Dziesiątki tysięcy osób zebrane na PGE Narodowym, bawiące się w rytm najlepszych hitów granych na żywo przez największe gwiazdy muzyki tanecznej. Poniżej prezentujemy listę artystów, których będzie można zobaczyć 23 września podczas tej imprezy. Ich obecność gwarantuje niezapomniane wrażenia!

Roztańczony PGE Narodowy to jedyny w swoim rodzaju festiwal muzyki rozrywkowej na świecie. Jego wyjątkowy charakter podkreśla nie tylko miejsce, w którym się odbywa, ale przede wszystkim liczna reprezentacja artystów, którzy tego dnia porwą do wspólnej zabawy rzesze ludzi, zgromadzonych na terenie PGE Narodowego. Wśród gwiazd, które wystąpią 23 września w Warszawie, są zarówno artyści z Polski, jak i ze świata.

Główną gwiazdą wieczoru jest Alvaro Soler. Artysta, który rozkochał w sobie słuchaczy takimi hitami jak „Sofia” czy „El Miso Sol”. Oprócz niego tego dnia na scenie będzie można zobaczyć także zespół Weekend, znany z przeboju „Ona tańczy dla mnie”, charyzmatycznego Zenona Martyniuka wraz ze zespołem Akcent oraz takie formacje jak Boys, Mig, After Party i wielu innych. Taka mieszanka gwiazd już na wstępie gwarantuje wszystkim uczestnikom wieczór pełen dobrej zabawy i rozrywki. Jeśli dodamy do tego unikalną atmosferę PGE Narodowego i pozytywną energię gości, skumulowaną tego dnia w tym miejscu, to możemy być pewni, że ta impreza na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Oto pełna lista artystów, którzy tego dnia porwą wszystkich do wspólnej zabawy: Alvaro Soler, Akcent, BoysLong & Junior, Defis, MIG, After Party, Weekend, Jorrgus, Exaited, Top Girls, Extazy, Milano, Calibra , The Lovers

By | 2017-08-02T12:51:53+00:00 Lipiec 30th, 2017|Categories: Roztańczony PGE Narodowy|Możliwość komentowania Muzyczna reprezentacja na Roztańczonym PGE Narodowy została wyłączona

About the Author:

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube