ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów

e-mail: TARGI@INTERCARS.EU

O Firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.
Motor Show 2017-08-02T11:07:41+00:00

Oferuje produkty do niemal każdego rodzaju pojazdów, a niedawno wprowadził na rynek olej Castrol EDGE Supercar, przeznaczony do supersamochodów i innych aut o wysokich osiągach. Partnerstwo z wiodącymi producentami, takimi jak Volkswagen, Honda, Ford, Volvo czy Lamborghini jest integralną częścią strategii biznesowej firmy. Jako sponsor wydarzeń sportowych, marka Castrol wielokrotnie zdobywała tytuły mistrza świata wyścigów Formuły 1 lub rajdowych samochodowych mistrzostw świata WRC.

To właśnie na oponach Goodyear swoje tytuły mistrzowskie zdobywali tacy legendarni zawodnicy jak Ayrton Senna, Niki Lauda lub Michael Schumacher. Natomiast ogumienie Dunlop najwięcej razy w historii przekraczało linię mety na torze Circuit de la Sarthe jako pierwsze.

Za dzisiejszymi produktami Grupy Goodyear, w skład której wchodzą takie marki jak Goodyear, Dunlop, Sava, Fulda oraz Dębica, stoją lata doświadczeń zdobywanych nie tylko na torach wyścigowych całego świata, ale również w kosmosie. To właśnie w opony Goodyeara wyposażony był pojazd, którym poruszali się kosmonauci po powierzchni Księżyca. Nie może więc dziwić, że produkty Grupy Goodyear od czasów Forda T zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających kierowców, oferując doskonałe osiągi w każdych warunkach atmosferycznych i na każdym rodzaju nawierzchni.

Inżynierowie Grupy Goodyear czerpią swoje doświadczenia z przeszłości, ale myślami wybiegają daleko w przyszłość, czego efektem są unikalne, koncepcyjne, kuliste opony Goodyear Eagle 360 Urban wyposażone w sztuczną inteligencję.  W rezultacie już dzisiaj Grupa Goodyear wyznacza standardy dla przyszłej motoryzacji.

Aktualności

Relacja Inter Cars Motor Show 2017

W ostatni weekend września błonia PGE Narodowego stały się areną zmagań czołowych polskich kierowców rajdowych i drifterów. Zgromadzona publiczność mogła śledzić zmagania podczas Inter Cars Gymkhana Challenge, DriftShow, FMX, Rallycross oraz Truck Drift.

Zawodnikom do czerwoności udało się rozgrzać nie tylko tarcze hamulcowe, ale również kibiców, którzy szczelnie wypełnili trybuny i teren dokoła […]

Inter Cars Motor Show 2017 – Trailer

Zapach rajdowej benzyny, pisk opon i prawdziwe „bestie” na kołach. W ostatni weekend września błonia PGE Narodowego stały się areną zmagań czołowych polskich kierowców rajdowych i drifterów. Oto zapowiedź relacji Inter Cars Motor Show.

Partnerami imprezy byli Castrol i Goodyear. Podczas trwania show można było zobaczyć cała czołówkę polskiej sceny rajdowej i driftingowej.

 

Link […]

Redukcja, gaz i odcięcie, czyli Castrol i Goodyear napędzają Inter Cars Motor Show!

Inter Cars Motor Show to wydarzenie skierowane do osób, które ponad wszystko cenią sobie emocje i pasję do motoryzacji. Podczas tej imprezy będzie można zobaczyć najlepszych przedstawicieli motorsportu, którzy wbiją się na wyżyny swoich umiejętności, dostarczając wszystkim zgromadzonym gościom niezapomnianych wrażeń. Stań się częścią tego wydarzenia i wygraj przejazd driftowozem oraz wiele […]

Załaduj więcej

Zobacz video Motor Show 2014

Załaduj więcej

Galeria zdjęć Motor Show 2014

Nie ma zdjęć w tej galerii.

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube