ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów

e-mail: TARGI@INTERCARS.EU

O Firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.

Miejsce dla profesjonalistów

Home/Informacje Prasowe Inter Cars/Miejsce dla profesjonalistów

Miejsce dla profesjonalistów

Unikalna oferta dla właścicieli warsztatów, wyjątkowe promocje dla odwiedzających oraz prezentacja nowego szkolenia dla mechaników to najważniejsze punkty na stoisku Castrol podczas 16. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji oraz bolid Formuły 1.

Castrol od wielu lat współpracuje nie tylko z czołowymi producentami samochodów, ale także z wieloma warsztatami nieautoryzowanymi. W samej Polsce do programu Castrol Service Plus przystąpiło przeszło 4500 serwisów. Podczas targów Inter Cars będzie można poznać szczegóły tej oferty.

Szkolenie dla warsztatów
Stoisko Castrol podczas 16. Targów poświęcone będzie właśnie programowi Castrol Service Plus. CSP to nie tylko atrakcyjne umowy rabatowe, ale też szereg ciekawych bonusów, jak udział w szkoleniach, możliwość otrzymania kombinezonów roboczych i materiałów marketingowych. Odwiedzający stoisko Castrol będą mogli także skorzystać z atrakcyjnej i niepowtarzalnej oferty sprzedażowej. Będzie ona obowiązywać tylko w trakcie trwania targów.
Podczas tegorocznej imprezy Castrol zaprezentuje nowy program szkoleń on-line dla pracowników warsztatów. Pozwala on nie tylko poszerzyć wiedzę na temat olejów silnikowych i przekładniowych oraz ich eksploatacji, ale także uczy, jak powinien przebiegać kontakt z klientem, by zapewnić mu najwyższy poziom obsługi. Program umożliwia łatwe przyswajanie wiedzy poprzez interaktywne ćwiczenia. Po ukończeniu kursu jego uczestnicy mogą wziąć udział w teście – wyniki powyżej 75 proc. będą nagradzane certyfikatami od Castrol. Podczas targów na stoisku Castrol będzie można zobaczyć demo programu szkoleniowego. Zainteresowani szkoleniem będą mieli możliwość zapisania się na kurs. Osoby, które zapiszą się podczas targów i ukończą później szkolenie, otrzymają od Castrol atrakcyjne upominki.

Emocje z toru wyścigowego
W tym roku, po latach przerwy Castrol powrócił do Formuły 1, wraz z zespołem Renault F1. Jednostka napędowa Renault R.S.17 składa się z silnika spalinowego V6 o pojemności 1,6 l, wspomaganego przez systemy odzyskiwania energii kinetycznej i cieplnej. Moc całego układu przekracza 900 KM, a obroty silnika spalinowego sięgają 15 tys. obrotów na sekundę. Tak wysilona jednostka napędowa wymaga specjalnej ochrony, dlatego zespół Renault stosuje produkty Castrol. Na stoisku Castrol będzie można poczuć emocje, jakie towarzyszą kierowcom F1: każdy będzie mógł spróbować swoich sił w symulatorze, a także, dzięki technologii VR przeżyć okrążenie w bolidzie z Nico Hulcenbergiem. Dobrą zabawę będzie gwarantować także Crazy Karty, nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Fani Formuły 1 będą mogli także zobaczyć z bliska bolid R.S.17 – taki sam, jaki latem testował Robert Kubica.

Motoryzacyjne widowisko
Castrol jest także partnerem Inter Cars Motor Show, które będzie towarzyszyć targom. Ta wielka motorsportowa impreza odbędzie się na błoniach Stadionu Narodowego. O wyjątkowe widowisko zadba przeszło 50 zawodników z różnych dyscyplin motorsportu. W programie znajdą się m.in. pokazy motocyklowe, quadowe, gymkhana i wiele innych atrakcji.

By | 2017-08-08T11:02:10+00:00 Sierpień 8th, 2017|Categories: Informacje Prasowe Inter Cars|Możliwość komentowania Miejsce dla profesjonalistów została wyłączona

About the Author:

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube