ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów

e-mail: TARGI@INTERCARS.EU

O Firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.

MEYLE: „DRIVER’S BEST FRIEND“

Home/Informacje Prasowe Inter Cars/MEYLE: „DRIVER’S BEST FRIEND“

MEYLE: „DRIVER’S BEST FRIEND“

MEYLE jest znana jako konstruktor i producent wysokiej jakości części zamiennych do samochodów osobowych, transporterów i pojazdów użytkowych dla niezależnego rynku części zamiennych. Na Inter Cars EXPO 2017 MEYLE w dniach od 22 do 24 września 2017 będzie obecna z własnym stoiskiem. Obok symulatora jazdy, na którym odwiedzający mogą przetestować swoje umiejętności kierowcy rajdowego, można będzie obejrzeć także wiele nowości produkcyjnych MEYLE: obok nowości z zakresu układu zawieszenia i kierowniczego będą pokazane także łożyska kół i półosie napędowe MEYLE ORIGINAL.

Wszystkie części MEYLE są produkowane we własnych zakładach wytwórczych (certyfikowanych według normy ISO/TS 16949 – poziom OE) oraz u wybranych partnerów międzynarodowej sieci produkcyjnej. Zespół inżynierów towarzyszy przy tym na całym świecie procesom produkcyjnym od wytworzenia narzędzi do produkcji aż po wysyłkę gotowych części. Ze względu na takie inżynierskie Khow-how i obszerny asortyment w grupach produktowych części układu kierowniczego i zawieszenia firma MEYLE AG jest także uznana jako International Preferred ATR Supplier (IPAS). Klienci ATR mogą nie tylko otrzymywać wysokiej jakości części MEYLE-ORIGINAL od specjalisty w sprawach zawieszenia i układu kierowniczego, ale także korzystać z rozległych profitów w postaci usług serwisowych oraz czterech lat gwarancji, jakie są udzielane na wszystkie części MEYLE-HD. Wyjątkowa na rynku części zamiennych linia produkcyjna MEYLE HD liczy około 1.000 z własnej produkcji, części te w porównaniu do części oryginalnych zostały technicznie ulepszone i dlatego charakteryzują się dłuższą żywotnością.

Części MEYLE z grupy produktowej zawieszenie i układ kierowniczy oraz łożysk kół i przegubów równobieżnych so od zaraz dostępne w firmie INTERCARS.

By | 2017-08-16T05:55:26+00:00 Sierpień 11th, 2017|Categories: Informacje Prasowe Inter Cars|Możliwość komentowania MEYLE: „DRIVER’S BEST FRIEND“ została wyłączona

About the Author:

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube