ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów

e-mail: TARGI@INTERCARS.EU

O Firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.
Media 2017-10-03T08:56:00+00:00

Do pobrania MEDIA

Materiały na temat targów będą dostępne do pobrania po 27.09.2017

O Targach Inter Cars

Pierwsze Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów zorganizowane zostały w 2001 roku. Impreza zlokalizowana została w Centrum Logistycznym Inter Cars w Cząstkowie Mazowieckim. Za stworzeniem tego eventu przemawiała przede wszystkim chęć zgromadzenia wszystkich nowości z branży w jednym miejscu i zaprezentowaniu ich głównym odbiorcom, czyli pracownikom i właścicielom warsztatów samochodowych.

Po sukcesie i ciepłym przyjęciu pierwszej edycji, Zarząd Inter Cars zadecydował o organizacji „Majówki z narzędziami i wyposażeniem warsztatowym”, które odbyły się rok później, również w Cząstkowie Mazowieckim, gdzie przez kolejne lata odbywały się następne odsłony imprezy.

Wraz z upływem czasu, Targi Inter Cars cieszyły się coraz większym zainteresowaniem. W 2003 roku zgromadziły 100 wystawców z Polski i zagranicy, a odwiedziło je ponad 10.000 osób. Z kolei jubileuszowa, 5. edycja przyciągnęła rekordową liczbę 15.000 odwiedzających, jednocześnie zbiegając się w czasie z obchodami 15-lecia istnienia firmy.

W 2010 roku Inter Cars postanowił zmienić lokalizację swojej imprezy. Chęć relokacji podyktowana była uzyskaniem jeszcze większej powierzchni ekspozycyjnej oraz możliwością przeprowadzenia liczniejszych atrakcji na świeżym powietrzu. Była to dziesiąta edycja Targów Inter Cars, na której świętowano również dwudziestą rocznicę powstania firmy.

Kolejnym miejscem, które zostało wytypowane jako odpowiednie do organizacji tego wydarzenia, było lotnisko na warszawskim Bemowie, gdzie impreza gościła w latach 2011-2014. Przez cały ten okres Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów ściągały setki tysięcy osób, które z podziwem przyglądały się przygotowanym stoiskom i atrakcjom.

W 2015 roku firma Inter Cars obchodziła wyjątkowy jubileusz. 25 lat istnienia na rynku zobowiązywało Zarząd Inter Cars do organizacji wydarzenia, które na długo zapisze się w pamięci ich gości. 15. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars zostały połączone z obchodami 25-lecia firmy i Galą Mistrzów Warsztatu. Twórcy imprezy zdecydowali się wykorzystać do tego celu stadion PGE Narodowy. Ekspozycja targowa znajdowała się na Błoniach, natomiast atrakcje zostały umiejscowione na płycie obiektu. Do dyspozycji gości było prawie 250 wystawców rozmieszczonych na 40 000 m².

To było coś niesamowitego. Inter Cars SA pobił kolejne rekordy, ponieważ łącznie gościł blisko 100 000 osób w ciągu wszystkich targowych dni. Tym samym potwierdził, że jest bezkonkurencyjny pod tym względem nie tylko w Polsce, ale również w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wszystko wskazuje na to, że tegoroczne, 16. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów mogą poprawić wynik ostatniej imprezy. Targi po dwóch latach przerwy wracają na PGE Narodowy, a liczba atrakcji zapowiadania przez organizatorów wydaje się nie mieć końca.

Pobierz – O Targach Inter Cars (TXT)

Inter Cars Motor Show – naszą pasją jest Motorsport – Informacja Prasowa
Branżowy lider mierzy wysoko (konferencja Zarządu Inter Cars SA, Warszawa, PGE NARODOWY, 22.09.2017)
Święto motoryzacji na PGE Narodowym! – Informacja Prasowa
Strefa z charakterem – Informacja Prasowa
Triumfowała wiedza i doświadczenie – Informacja Prasowa
Ambasadorzy Q-Service Truck – Informacja Prasowa
Najszybsi z najszybszych – Informacja Prasowa
Pobierz logo 16 Targi Inter Cars
Pobierz logo Motor Show
Pobierz logo PGE Narodowy
Pobierz – spotkania branżowe i nie tylko (TXT)
Pobierz – profesjonalnie na narodowym (TXT)
Pobierz – targi dla profesjonalistów (TXT)
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube