ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów

e-mail: TARGI@INTERCARS.EU

O Firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.

Magnum Technology

Magnum Technology

Podczas Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów warto wstąpić na stoisko Magnum Technology. Będzie tam można nie tylko porozmawiać o ofercie, wymienić uwagi z osobami odpowiedzialnymi za produkty, ale także poznać od kuchni metod badawczych potwierdzających wysoką jakość produktów Magnum Technology.

Specjaliści od badań laboratoryjnych, wykorzystując urządzenia do sprawdzania składu chemicznego elementów metalowych, zaprezentują skład np. sprężyny zawieszenia czy tłoczyska amortyzatora.

Marka Magnum Technology obejmuje rodzinę produktów związanych z amortyzacją pojazdu, w ofercie której, znajdują się zarówno części do samochodów osobowych, dostawczych, jak i bardzo wymagające produkty do pojazdów ciężarowych i naczep.
Trzon oferty Magnum Technology stanowią amortyzatory i sprężyny zawieszenia, ale równie ważna dla warsztatów naprawiających samochody osobowe jest szeroka oferta elementów kolumny McPhersona, odbojów czy zestawów montażowych amortyzatora.
Rodzina produktów ciężarowych to, poza miechami i amortyzatorami zawieszenia, także amortyzatory naczepy, kabiny czy resory.
O tych i innych produktach można dowiedzieć się więcej, odwiedzając stoisko podczas Targów Inter Cars. Zapraszamy do hali C.

 

By | 2017-08-18T14:02:07+00:00 Sierpień 18th, 2017|Categories: Informacje Prasowe Inter Cars|Możliwość komentowania Magnum Technology została wyłączona

About the Author:

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube