ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów

e-mail: TARGI@INTERCARS.EU

O Firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.

Impergom

Impergom dysponuje asortymentem ponad 22.000 artykułòw z gumy i metalu.

W celu ułatwienia naszym klientom wyboru, katologi zostały podzielone według rodziny produktòw: łoża silnika, koła pasmowe, przepustnice, pakiety amortyzatoròw i pakiety masek, tłumiki, tuleje oscylujące ramię, zawory tulejowe, turbo wymienniki ciepła i chłodnice.

Wszystkie dane zawarte w katalogach są zgodne z bazą danych producentòw pojazdòw.

Logityka jest podstawą dla firmy, ktòra chce zachować wysoki standard jakości. SKF  Logistik jest naszym zufanym partnerem w magazynowaniu i dostarczaniu towaru.

Jakość i bezpieczeństwo są dla  nas priorytetem, dlatego już od roku 1999 posiadamy Certyfikat Jakości DNV Italia, odnowiony w roku 2003 spełniający normy ISO 9001:2000.

Nasz system jakości jest corocznie kontrolowany przez głòwny organ certyfikacji i co trzy lata zostaje przeprowadzany kompleksowy przegląd.

Nasi klienci to wielcy dostawcy i importerzy części zamiennych w kraju i w Europie, ktòrzy wymagają oryginałòw w jak najszybszym czasie.

Nasi dostawcy podzielają naszą troskę o jakość i bezpieczeństwo i są selekcjonowani, odwiedzani i weryfikowani przez nasz wyspecjalizowany personel. Wszyscy posiadają certyfikaty zgodnie z normą ISO/TS 16949:2009 oraz wybierani są wśròd najlepszych producentòw OIS I OEM i certyfikatu BER ( 461/2010).

By | 2017-09-06T06:44:22+00:00 Wrzesień 6th, 2017|Categories: Informacje Prasowe Inter Cars|Możliwość komentowania Impergom została wyłączona

About the Author:

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube