ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów

e-mail: TARGI@INTERCARS.EU

O Firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.
Feber 2017-08-30T20:39:17+00:00

Feber w ramach swojej ekspozycji podczas 16. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów zaprezentuje naczepę NW49KD (9122x2470x2100 mm) w niecodziennej matowej odsłonie.

Naczepa niczym z „innego wymiaru” to najnowszy model 2017, przygotowany na zamówienie klienta. Pojazd posiada stalową ramę z tzw. łabędzią szyją, panel 30 mm i podłogę 7 mm. Naczepa wyposażona jest w zamknięcie typu klapo-drzwi 2/3, 1/3, z otworem zbożowym umieszczonym centralnie. Nie mogło w niej zabraknąć dobrze znanych i sprawdzonych podzespołów takich renomowanych producentów, jak Jost/Mercedes (osie), Bridgestone R168 (opony), Knorr Bremse (układ pneumatyczny), Aspock (układ elektryczny) oraz Hyva (siłownik hydrauliczny). Ponadto pojazd posiada aluminiowe felgi oraz oświetlenie wewnątrz skrzyni, dzięki któremu kierowca może bez problemu kontrolować załadunek i rozładunek niezależnie od pory dnia i nocy.

Oprócz rozwiązań, które firma Feber już stosowała w swoich naczepach, w tym modelu pojawiają się również nowości. Nowa naczepa została doposażona w system Itap (zintegrowany z układem pneumatycznym Knorr Bremse Ilevel), który przy użyciu aplikacji Itap trailer umożliwia kierowcy m.in. opuszczanie/podnoszenie pierwszej osi naczepy oraz dostosowanie wysokości pokładu przy rozładunku rampowym za pomocą smartphona. Dodatkowym elementem układu itap są dwie kamery założone z tyłu pojazdu oraz w skrzyni ładunkowej. Dzięki nim kierowca może kontrolować na wyświetlaczu swojego telefonu, co się dzieje za naczepą oraz w jej wnętrzu. Kolejną nowością zastosowaną w naczepie targowej są nogi podporowe marki Jost z elektrycznym silnikiem, dzięki któremu za pomocą dwóch klawiszy regulujemy poziom ich wysunięcia. Te rozwiązania zdecydowanie poprawiają bezpieczeństwo oraz komfort pracy kierowcy.

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube