ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów

e-mail: TARGI@INTERCARS.EU

O Firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.
Bio Service 2017-08-30T19:34:07+00:00

Bio Service

Na stoisku Bio Service będzie można dowiedzieć się wiele na temat dobrych praktyk, propagujących postawy ekologiczne wśród klientów i partnerów biznesowych projektu.

Odwiedzający Targi będą mogli rozszerzyć swoją wiedzę dotyczącą ochrony środowiska czy segregacji odpadów powstających w trakcie prowadzenia działalności. Będzie to też okazja, by dowiedzieć się, jakie obowiązki prawne, wynikające z przepisów krajowych i unijnych, obowiązują lub będą wprowadzane w najbliższym czasie, jak również – jakie mogą być skutki niedostosowania się do nich.

Nie wszyscy wiedzą, że ochrona środowiska to nie tylko właściwe postępowanie z odpadami, ale też szereg obowiązków związanych z emisjami do powietrza, gospodarką wodno-ściekową czy choćby terminami składania sprawozdań.

Na stoisku będą dostępni przedstawiciele firmy prawnej, specjalizującej się w kwestiach ochrony środowiska i BHP, którym będzie można zadać nurtujące pytania. Ponadto zaproszone zostały również firmy zajmujące się odpadami i współpracujące z projektem Bio Service na terenie Polski. Mają one na co dzień styczność z najróżniejszymi problemami dotyczącymi odpadów powstałych w wyniku funkcjonowania zakładu. Będą więc służyć wiedzą, poradą i ciekawymi informacjami.

Ponadto, odwiedzający 16. Targi Inter Cars będą mogli przekonać się na własne oczy, że wcielenie w życie wymagań z zakresu ochrony środowiska przez gospodarkę odpadami, nie jest trudne. Bio Service w ramach Strefy Rozwoju pokaże, jak wygląda warsztat spełniający wymogi dotyczące zagospodarowania odpadami, któremu kontrola z Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska jest niestraszna. Każdy gość otrzyma drobny upominek.

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube