ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów

e-mail: TARGI@INTERCARS.EU

O Firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.

Auto dla Serwisu

Auto dla Serwisu

Program „Auto dla Serwisu” umożliwia warsztatom współpracującym z Inter Cars pozyskanie na atrakcyjnych warunkach finansowania nowych samochodów, które mogą być wykorzystywane jako samochody zastępcze dla klientów warsztatu lub na inne potrzeby w ramach prowadzonej przez warsztat działalności, w tym w zakresie wynajmu samochodów.

Oferta „Auto dla Serwisu” obejmuje obecnie m.in. pojazdy Skoda Rapid, Toyota Auris, Corolla, Avensis, Volkswagen Passat i BMW serii 3. Lista aut jest stale rozszerzana i aktualizowana w oparciu o najkorzystniejsze dostępne na rynku możliwości zakupu wybranych modeli, co w rezultacie daje bardzo atrakcyjne warunki leasingu.

Wykorzystanie pojazdów w warsztatach rozszerza zakres oferowanych usług i podnosi jakość serwisu postrzeganą przez klientów. Posiadanie w warsztacie samochodów zastępczych dobrej jakości, daje możliwości wygenerowania dodatkowych przychodów oraz zaspokojenia rosnących potrzeb klientów, dzięki czemu łatwiej sprostać rosnącej konkurencji.

Dla warsztatów zainteresowanych długofalowym rozwojem działalności w zakresie wynajmu pojazdów Inter Cars przygotował dodatkową propozycję współpracy w ramach programu IC Rent a Car. Na bazie wdrożonych rozwiązań informatycznych dostępnych przez www i na urządzenia mobilne, Inter Cars proponuje przystąpienie do współpracy w zakresie wynajmów pojazdów, realizowanych na zlecenie klientów flotowych, którzy obsługiwani są przez Motointegrator Flota. Program aktualnie jest w fazie pilotażowej, ale już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i zapoznania się z propozycją współpracy w tym zakresie.

Zapraszamy zatem na stoisko nr 328 oraz do kontaktu pod adresem mailowym autodlaserwisu@intercars.eu.

 

 

By | 2017-08-23T13:45:00+00:00 Sierpień 22nd, 2017|Categories: Informacje Prasowe Inter Cars|Możliwość komentowania Auto dla Serwisu została wyłączona

About the Author:

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube