ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów

e-mail: TARGI@INTERCARS.EU

O Firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.

ABE

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska ABE podczas Targów Inter Cars. Zapraszamy do rozmów o technicznej stronie produktów i podzielenia się z nami waszymi opiniami o produktach.

Pewność hamowania w każdych warunkach jest kluczowa dla poczucia bezpieczeństwa kierowcy i nie ma tutaj miejsca na kompromisy. Użytkownik oczekuje od tarcz, klocków hamulcowych i całego systemu paramentów zapewniających zatrzymanie auta w każdej sytuacji. Jednocześnie klocki powinny być komfortowe w użytkowaniu, aby przy swojej skuteczności nie wydawały żadnych nieprzyjemnych dźwięków.

Tarcze i klocki hamulcowe ABE spełniają oczekiwania klientów poszukujących produktu zapewniającego pewność i bezpieczeństwo w każdej sytuacji na drodze.

Inter Cars, będąc dystrybutorem posiadającym wyłączność na produkty ABE, weryfikuje, czy spełniają one rygorystyczne normy jakościowe. Aktualnie produkty ABE posiadają zarówno certyfikat PIMOT, co jest potwierdzeniem spełnienia wysokich wymagań stawianym produktom motoryzacyjnym, jak i posiadaniem znaku bezpieczeństwa „B”.

W ofercie ABE poza klockami, szczękami i tarczami hamulcowymi znajdują się także produkty uzupełniające niezbędne przy naprawie układu, w tym m.in. czujniki ABS, elastyczne przewody hamulcowe, pompy sprzęgła, pompy hamulcowe czy siłowniki sprzęgła. Dla wygody warsztatów korzystających w swojej pracy z produktów ABE, znajdują się one w dużych ilościach w magazynach w każdej lokalnej filii Inter Cars.

By | 2017-08-17T11:44:46+00:00 Sierpień 17th, 2017|Categories: Informacje Prasowe Inter Cars|Możliwość komentowania ABE została wyłączona

About the Author:

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube