ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów

e-mail: TARGI@INTERCARS.EU

O Firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.
16. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów 2017-09-05T12:31:03+00:00

Targi dla profesjonalistów

16. Targi Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów odbędą się w dniach 22-24 września na Błoniach PGE Narodowego w Warszawie.

200 WYSTAWCÓW NA PRZESTRZENI 20.000 m² EKSPOZYCJI. ŁĄCZNA POWIERZCHNIA TARGOWA TO 30.000 m².

Piątek idealny do rozmów 

Wzorem lat ubiegłych piątek będzie dniem prasowym, skierowanym do mediów i profesjonalistów. Tego dnia w namiotach ekspozycyjnych jest spokojniej, dlatego łatwiej o bezpośrednie rozmowy na stoiskach wystawców. Wielu z nich będzie miało ciekawe produkty, nowości, a nawet premiery.

Wystawcy

Na Targach Inter Cars zaprezentują się wszyscy najważniejsi producenci oraz dostawcy z rynku osobowego i ciężarowego. W tym roku ekspozycja będzie podzielona na segmenty. Powstaną m.in. takie segmenty, jak:

 1. Szkolenia połączone z sieciami serwisowymi. Na zewnątrz do dyspozycji odwiedzających będą stały także dwa Show Car-y.
 2. Rynek ciężarowy wraz z dostępnym Show Car-em dedykowanym do tego rynku.
 3. Tuning wraz z dostawcami
 4. Koło i opony wraz z dostawcami
 5. Wyposażenie warsztatów wraz z towarzyszącymi dostawcami
 6. Body parts (elementy blacharskie) wraz z dostawcami
 7. Akcesoria z dostawcami
 8. Środki smarne z dostawcami
 9. Marki własne (w tym Intermeko-Laboratorium)
 10. Akumulatory
 11. Układy wydechowe w tym MotoRemo
 12. Inter Motors – oferta motocykli i akcesoriów motocyklowych z dostawcami
 13. Hot America
 14. Bio Service
 15. Feber Sp. z o.o.
 16. Lauber Sp. z o.o.
 17. Q-Service Truck Sp. z o.o. wraz z Isuzu
 18. IC Premia Cash

Atrakcyjnymi, nowymi tematami dla Klientów będą: Elektroniczna obsługa finansowa dla Klientów Inter Cars oraz dogodne finansowanie w ramach wyposażenia warsztatów.

Aby przejść do listy wystawców kliknij tutaj

 

Strefa ciężka

Wydzielenie osobnej strefy ciężarowej podyktowane jest przede wszystkim wygodą właścicieli i pracowników firm oraz serwisów związanych z tym segmentem rynku. Dzięki temu w jednym miejscu znajdą oni stoiska tych wszystkich dostawców, którymi są zainteresowani, bez konieczności szukania ich wśród ogromu stoisk. W tej strefie znajdzie się także osobna część poświęcona ofercie części do pojazdów rolniczych oraz miejsce dla zrzeszonych w sieci Q-Service Truck.

Szkolenia

Jak co roku przygotowany zostanie bogaty program szkoleniowy oferowany przez dostawców Inter Cars w Centrum Konferencyjnym. Będzie to idealna okazja do skorzystania z bezpłatnych szkoleń technicznych proponowanych przez producentów części. Ponadto w namiocie ekspozycyjnym w segmencie Szkolenia klienci uzyskają dokładne informacje na temat szkoleń z oferty Inter Cars, jak również o programie Młode Kadry, a także konkursach Young Car Mechanic i Master Mechanik.

Aby przejść do szkoleń kliknij tutaj

Inter Cars Motor Show

Nieodzowną częścią targów jest dodatkowe miejsce z atrakcjami. Po przerwie wracamy do koncepcji, która w poprzednich latach cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wiele osób w naszej firmie pasjonuje się motor sportem, dlatego też dajemy Wam możliwość spotkania mocnych osobowości dyscyplin związanych z tym sportem. W tym roku zaprezentują się przed Wami kierowcy rajdowi, drifterzy, zawodnicy moto crossu, FMX, Globe of Speed oraz wiele innych ciekawych nazwisk, których nie widzieliście jeszcze podczas naszego motoryzacyjnego show! Śledźcie nas na FB i YTB

Aktualności

Inter Cars Motor Show – naszą pasją jest Motorsport

Inter Cars Motor Show – naszą pasją jest Motorsport

Jedną z głównych atrakcji 16. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażania warsztatów było Inter Cars Motor Show. Wydarzenie, […]

Październik 3rd, 2017|Categories: Informacje Prasowe Inter Cars|
Załaduj więcej

Zobacz video 15. Targi

Załaduj więcej

Zobacz Video 14. Targi

Załaduj więcej

Zobacz zdjęcia z 15. Targów

Zobacz zdjęcia z 14. Targów

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube